NOWOŚĆ !!!

Keratynowa Pielęgnacja

Pachnącą Keratyną

[object object] - 2016 AK Grape 16OZ - keratynowe_prostowanie

Keratyna Winogronowa

Keratyna winogronowa to nasz najsilniejszy produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Można używać go do każdego rodzaju włosów ale najbardziej efektywny jest przy zastosowaniu na włosach bardzo kręconych. Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie,  gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy.

 •  Przywraca zdrową kondycję włosów.
 •  Naprawia włosy uszkodzone czynnikami chemicznymi.
 •  Pozostawia błyszczące i gładkie włosy.
[object object] - 2016 AK Chocolate 16OZ - keratynowe_prostowanie

Keratyna Czekoladowa

Zabieg czekoladową keratyną jest słabszy od Winogronowej Keratyny.  Zalecany jest do stosowania na włosach które nie są bardzo kręcone oraz w sytuacji gdy klientka chce aby pozostawić naturalne fale i zmniejszyć objętość włosów.  Włosy po zastosowaniu tego produktu nie puszą się i nie są mocno kręcone.  Dodatkowo odbudowuje włókno włosa i przywraca ich zdrową kondycje. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 3 miesięcy.

 •  Eliminuje puszenie się włosów.
 •  Nawodnienie ekstraktem z kakao.
 •  zwiększa syntezę keratyny.
[object object] - 2016 CoconutOil Smoothing Treatment 16OZ - keratynowe_prostowanie

Keratyna kokosowa

Keratyna kokosowa to produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania oraz nawilżenia włosów. Seria kokosowa jest używana do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Głównym składnikiem jest olej kokosowy który wnika w głąb łodygi włosa , odżywia je i dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez. Zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on miękki, lśniący, a końcówki nie rozdwajają się. Dzięki zastosowaniu tego produktu włosy są  proste, miękkie i łatwe do ułożenia. Skutecznie prostuje, odżywia i nadaje blasku wszystkim typom włosów.

[object object] - 2016 AK BTX 16OZ - keratynowe_prostowanie

Botox-keratyna

Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Jest to rewolucyjny produkt wśród  zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Keratyna od Amazon Keratin to zdrowe lśniące włosy.

REZULTAT

 •  Regeneruje wszystkie rodzaje włosów
 •  Pozostawia gładkie, zdrowe i błyszczące włosy
 •  Chroni przed czynnikami środowiskowymi
[object object] - 2016 AK One 16OZ - keratynowe_prostowanie

Antii-Frizz Terapia białkowa

Powoduje że włosy są błyszczące i eliminuje ich puszenie. Ta zaawansowana terapia białkowa, wzbogacona o naturalne oleje. Produkt natychmiast wnika głęboko w korę włosa pozostawiając zdrowe włosy.

 •  Polepsza elastyczność włosów.
 •  Sprawia że włosy przestają się rozdwajać.
 •  Regeneruje kruche i łamliwe włosy.