Ekskluzywny składnik SYN®-AKE – tripeptyd biomimetyczny – na zmarszczki mimiczne – odtworzony na wzór toksyny z jadu żmii królewskiej Temple Viper. Toksyna w odpowiednim stężeniu relaksuje i odpręża mięśnie twarzy, których mikroskurcze odpowiedzialne są za powstawanie zmarszczek mimicznych.

Liftujący krem na dzień rekomendowany dla cery dojrzałej ze zmarszczkami i utratą elastyczności. Dzięki zawartości jadu węża Syn-Ake® zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni. Lekka formuła sprawia, że krem na zmarszczki szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż, a skóra jest gładka zaledwie w kilka sekund.
Regularne stosowanie kremu gwarantuje elastyczności skóry i spłycenie zmarszczek mimicznych.

Działanie SYN – AKE jest bardzo zbliżone to zabiegów z użyciem botoksu, ponieważ rozluźnia mięśnie i hamuje skurcze, dzięki czemu ogranicza powstawanie i pogłębianie się zmarszczek. Prowadzone badania udowodniły jego działanie w tak newralgicznych strefach jak: linie na czole i szyi, bruzdy na policzkach, opadnięte usta czy zmarszczki mimiczne. Kosmetyki z jadem żmii mają wielką przewagę nad botoksem, bo nie dość, że są bezinwazyjne, to nie paraliżują mięśni twarzy, przez co nie ma problemów z mimiką twarzy, co jak wiecie zdarza się, kiedy przesadza się z botoksem.

Wypełniacz zmarszczek z jadem węża Syn-Ake®, który zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni. Dodatkowo LIFTONIN®-XPRESS nawilża i poprawia strukturę skóry, a  kompleks peptydowy Matrixyl®3000 stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Lekka formuła wypełniacza szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż, a skóra jest gładka zaledwie w kilka sekund. Syn-Ake® – zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni MATRIXYL® 3000 – Kompleks złożony z dwóch rodzajów peptydów stymulujących produkcję kolagenu, fibronektyn i kwasu hialuronowego. Przyspiesza procesy odnowy skóry i działa przeciwzmarszczkowo. LIFTONIN® – XPRESS – Polimery tworzące trójwymiarową silnie przylegającą do skóry sieć, która szybko i zauważalnie napina i wygładza zmarszczki.