Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który ma na celu maksymalne odżywienie włosów. Ich regenerację zapewnia keratyna, która zaczyna działać pod wpływem wysokiej temperatury. Wyprostowanie włosów to tak naprawdę efekt uboczny, który z czasem słabnie.

Keratynowe prostowanie włosów , znane także jako brazylijskie prostowanie włosów, w ciągu ostatnich kilku lat stało się prawdziwym hitem. Nic dziwnego, bo efekty, jakie daje ten zabieg mogą być naprawdę spektakularne i całkowicie odmienić fryzurę, a także ułatwić codzienną pielęgnację i stylizację włosów.

Ten zabieg to wybawienie dla moich włosów 😛 przynajmniej nie muszę męczyć się podczas rozczesywania i czy stylizowania rozczesują się nawet pod palcami to coś niesamowitego. No i żadna odżywka czy olejek nie nawilży włosów tak dobrze jak zrobi to keratyna.”

Monika P.Keratyna kokosowa.

Keratyna Winogronowa

Keratyna winogronowa to nasz najsilniejszy produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Można używać go do każdego rodzaju włosów ale najbardziej efektywny jest przy zastosowaniu na włosach bardzo kręconych. Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie,  gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy.

 •  Przywraca zdrową kondycję włosów.
 •  Naprawia włosy uszkodzone czynnikami chemicznymi.
 •  Pozostawia błyszczące i gładkie włosy.

Keratyna Kokosowa

Keratyna kokosowa to produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania oraz nawilżenia włosów. Seria kokosowa jest używana do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Głównym składnikiem jest olej kokosowy który wnika w głąb łodygi włosa , odżywia je i dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez. Zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on miękki, lśniący, a końcówki nie rozdwajają się. Dzięki zastosowaniu tego produktu włosy są  proste, miękkie i łatwe do ułożenia. Skutecznie prostuje, odżywia i nadaje blasku wszystkim typom włosów.

Keratyna Botox

Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Jest to rewolucyjny produkt wśród  zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Keratyna od Amazon Keratin to zdrowe lśniące włosy.

REZULTAT

 •  Regeneruje wszystkie rodzaje włosów
 •  Pozostawia gładkie, zdrowe i błyszczące włosy
 •  Chroni przed czynnikami środowiskowymi

Keratyna Czekoladowa

Zabieg czekoladową keratyną jest słabszy od Winogronowej Keratyny.  Zalecany jest do stosowania na włosach które nie są bardzo kręcone oraz w sytuacji gdy klientka chce aby pozostawić naturalne fale i zmniejszyć objętość włosów.  Włosy po zastosowaniu tego produktu nie puszą się i nie są mocno kręcone.  Dodatkowo odbudowuje włókno włosa i przywraca ich zdrową kondycje. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 3 miesięcy.

 •  Eliminuje puszenie się włosów.
 •  Nawodnienie ekstraktem z kakao.
 •  zwiększa syntezę keratyny.

Antii-Frizz Terapia białkowa

Powoduje że włosy są błyszczące i eliminuje ich puszenie. Ta zaawansowana terapia białkowa, wzbogacona o naturalne oleje. Produkt natychmiast wnika głęboko w korę włosa pozostawiając zdrowe włosy.

 •  Polepsza elastyczność włosów.
 •  Sprawia że włosy przestają się rozdwajać.
 •  Regeneruje kruche i łamliwe włosy.