Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który ma na celu maksymalne odżywienie włosów. Ich regenerację zapewnia keratyna, która zaczyna działać pod wpływem wysokiej temperatury. Wyprostowanie włosów to tak naprawdę efekt uboczny, który z czasem słabnie.

Keratynowe prostowanie włosów , znane także jako brazylijskie prostowanie włosów, w ciągu ostatnich kilku lat stało się prawdziwym hitem. Nic dziwnego, bo efekty, jakie daje ten zabieg mogą być naprawdę spektakularne i całkowicie odmienić fryzurę, a także ułatwić codzienną pielęgnację i stylizację włosów.

Ten zabieg to wybawienie dla moich włosów 😛 przynajmniej nie muszę męczyć się podczas rozczesywania i czy stylizowania rozczesują się nawet pod palcami to coś niesamowitego. No i żadna odżywka czy olejek nie nawilży włosów tak dobrze jak zrobi to keratyna.”

Monika P.Keratyna kokosowa.
Terapie keratynowe Amazon Keratin mają na celu:

• Wygładzenie włosów
• Przywrócenie ich zdrowego wyglądu
• Nadanie blasku
• Odbudowę struktury włosa
• Zapobieganie elektryzowaniu się włosów
• Wyprostowanie
• Ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Pytania i odpowiedzi.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa od 1 do 3 godzin  a zależy to od włosów klienta, w szczególności od ich długości, grubości, rodzaju i struktury.

Czy mogę wykonać zabieg produktami Amazon Keratin na włosach farbowanych, po baleyage lub włosach na których były stosowane odżywki ?

Tak. W rzeczywistości, Zabieg Amazon Keratin stosuje się w celu naprawy struktury włosa spowodowanego czynnikami chemicznymi (czynniki atmosferyczne, zabiegi chemiczne).
W istocie, efekt utrzymuje się dłużej na włosach uprzednio poddanych zabiegom chemicznym niż na naturalnych włosach.

Czy włosy powinno się farbować przed czy po zabiegu keratynowym?

Włosy powinno się farbować przed zabiegiem keratynowym ponieważ powyższy zabieg podtrzymuje kolor dzięki czemu włosy dłużej są lśniące i wydają się bardziej żywe. Wyjątkiem od powyższej reguły jest jabłkowy zabieg keratynowy. Zabieg ten może zmienić kolor farbowanych włosów. W takim przypadku, farbowanie należy wykonać po zabiegu keratynowym.

Po jakim czasie od zabiegu włosy mogą być umyte?

Najlepszy rezultat osiąga się, gdy włosy są umyte 24 godzin po zabiegu.

Co należy zrobić, jeśli włosy będą poddane oddziaływaniu wody wciągu 24-godzin od zabiegu?

Wysuszyć i użyć prostownicy ze średnią i niską temperaturą, tak szybko jak to możliwe.

Czy włosy mogą być spięte lub związane w ciągu 24 godzin po zabiegu?

Nie należy w tym czasie spinać, związywać włosów, zakładania czapki czy okularów na głowę. Jeśli jednak się tak zdarzy to trzeba wyprostować włosy prostownicą przed zmyciem keratyny.

Jaki jest rezultat po zastosowaniu Amazon Keratin?

Włosy są łatwiejsze do uczesania i stylizacji oraz odporne na wilgoć. Będą bardziej miękkie i jedwabiste, kolor będzie z większym połyskiem i bardziej żywy.

Jak często można powtarzać zabieg ?

W zależności od rodzaju włosów raz na cztery miesiące lub częściej w razie potrzeby. Jednak minimalny odstęp powinien być 30 dni. Keratyna za każdym razem powinna być nakładana na całe włosy.

Czy zwykły szampon i odżywka może być stosowane po zabiegu?

Tak. Jednakże, w celu maksymalizacji efektów zabiegu zalecane są produkty Amazon keratin (szampon, odżywka i maska na włosy). Powyższe produkty są bez soli i siarczanów oraz zostały specjalnie opracowane, aby wydłużyć działanie keratyny.

Jaka jest różnica między zabiegami keratynowymi firmy Amazon keratin a produktami keratynowymi innych marek ?

Produkty Amazon keratin są w 100% wykonane w USA z wysokiej jakości składników i naturalnych produktów.
Firma Amazon keratin ma różne zabiegi dla każdych rodzajów włosów.
Wszystkie zabiegi Amazon keratin gwarantują długotrwały rezultat.

Keratynowa pielęgnacja włosów - 2016 AK Grape 16OZ - Keratynowa pielęgnacja włosów

Keratyna Winogronowa

Keratyna winogronowa to nasz najsilniejszy produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Można używać go do każdego rodzaju włosów ale najbardziej efektywny jest przy zastosowaniu na włosach bardzo kręconych. Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie,  gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy.

  •  Przywraca zdrową kondycję włosów.
  •  Naprawia włosy uszkodzone czynnikami chemicznymi.
  •  Pozostawia błyszczące i gładkie włosy.
Keratynowa pielęgnacja włosów - 2016 CoconutOil Smoothing Treatment  16OZ 1 - Keratynowa pielęgnacja włosów

Keratyna Kokosowa

Keratyna kokosowa to produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania oraz nawilżenia włosów. Seria kokosowa jest używana do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Głównym składnikiem jest olej kokosowy który wnika w głąb łodygi włosa , odżywia je i dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez. Zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on miękki, lśniący, a końcówki nie rozdwajają się. Dzięki zastosowaniu tego produktu włosy są  proste, miękkie i łatwe do ułożenia. Skutecznie prostuje, odżywia i nadaje blasku wszystkim typom włosów.

Keratynowa pielęgnacja włosów - 2016 AK BTX 16OZ 1 - Keratynowa pielęgnacja włosów

Keratyna Botox

Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Jest to rewolucyjny produkt wśród  zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Keratyna od Amazon Keratin to zdrowe lśniące włosy.

REZULTAT

  •  Regeneruje wszystkie rodzaje włosów
  •  Pozostawia gładkie, zdrowe i błyszczące włosy
  •  Chroni przed czynnikami środowiskowymi
Keratynowa pielęgnacja włosów - 2016 AK One 16OZ 1 - Keratynowa pielęgnacja włosów

Antii-Frizz Terapia białkowa

Powoduje że włosy są błyszczące i eliminuje ich puszenie. Ta zaawansowana terapia białkowa, wzbogacona o naturalne oleje. Produkt natychmiast wnika głęboko w korę włosa pozostawiając zdrowe włosy.

  •  Polepsza elastyczność włosów.
  •  Sprawia że włosy przestają się rozdwajać.
  •  Regeneruje kruche i łamliwe włosy.