fbpx
 
 

Keratynowe Prostowanie
Włosów

 
 

Rekonstrukcja Framesi
Sauna Ozonowa

Salon Fryzjerski Sieradz

Planeta Urody

Dobór fryzury, farbowanie włosów czy profesjonalna pielęgnacja włosów to usługi na które kładziemy szczególny nacisk. Pracujemy na farbach MATRIX z serii Socolor, ColorSync oraz Cult. Aby Twoje włosy były również zdrowe używamy wyłacznie produktów do pielęgnacji linii BIOLAGE. Oferujemy również Keratynowe Prostowane włosów oraz zabiegi rekonstrukcji w Saunie Ozonowej.

Salon Kosmetyczny Sieradz

Planeta Urody

to miejsce gdzie poprawisz swój wygląd. Profesjonalna henna, stylizacja rzęs, makijaż permanentny, depilacja i zabiegi na twarz – to jedynie niektóre z naszych propozycji. Fabryka Cudownych Paznokci – manicure i pedicure z bosssskimi ręcznie wykonanymi zdobieniami. Przyjdź, odpoczniesz, odprężysz się a my zadbamy o Ciebie. Poczujesz się piękna i młoda. Zapraszamy, odwiedź nas koniecznie.

REZERWACJA ONLINE

dostępna 24/7

pielęgnacja włosów

Rekonstrukcja Framesi

Rekonstrukcja Framesi w saunie ozonowej NIEWIARYGODNA ODBUDOWA WŁOSÓW. Ekstremalnie skuteczna rekonstrukcja do włosów zawierająca oligo-estry Restructure Framesi z kwasem hialuronowym, kolagenem morskim i białkiem perłowym.…
PlanetaUrody fryzjer sieradz - 449c491a912351ab6ece664a9d04c754 s 70 d mm r g - start
27 marca 2019

Kremy do twarzy

to kosmetyki, których nie powinno zabraknąć na żadnej łazienkowej półce. Żaden z innych środków nie troszczy się o Twoją skórę tak dobrze jak krem. Jest niezawodnym jej strażnikiem, nawilżaczem, regeneracyjnym i odżywczym bodźcem, a także kojącym opatrunkiem. W zależności od typu cery możesz wybrać kremy do twarzy perfekcyjnie dostosowane do jej potrzeb.

więcej...

Dłonie i Stopy

Skóra dłoni każdego dnia narażona jest na działanie szkodliwych czynników. Wiatr, mróz, centralne ogrzewanie, skoki temperatur, do tego codzienny kontakt ze środkami chemicznymi nie tylko wysusza, ale również podrażnia delikatną ich warstwę.  O ile o regularnym używaniu kremu do rąk pamięta stosunkowo wiele osób, tak kremy do stóp są zsuwane na dalszy plan. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy ukrywamy je w grubych skarpetach i rajstopach wołają o troskliwą pielęgnację. Przydatne okażą się wtedy specjalne kremy do stóp, które odżywiają, nawilżają, odświeżają i przynoszą ulgę zmęczonym stopom.

więcej...

Pielegnacja Ciała

Skóra całego ciała wymaga codziennej troski i pielęgnacji, tylko wówczas na dłużej zachowamy jej młody i zdrowy wygląd, ochronimy ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, złagodzimy podrażnienia, oczyścimy, wspomożemy regenerację i procesy naprawcze. Kosmetyki do pielęgnacji ciała to nie tylko żele myjące, ale też peelingi, balsamy i pianki. .

więcej...